Henüz video eklenmemiş.
264 Görüntülenme
Geri Sayım – Countdown izle
5.3 IMDB Puanı

Geri Sayım – Countdown izle

(Countdown)
  • Yapım Yılı
Bir hemşire, bir kişinin ne zaman öleceğini tahmin ettiğini iddia eden bir uygulama indirdiğinde, ona yaşamak için sadece üç günü kaldığını söyler. Saat ilerliyor ve onu rahatsız eden bir figürle, zaman dolmadan hayatını kurtarmanın bir yolunu bulmalıdır.Genç hemşire, insanlar tarafından çokça kullanılan varsayım programını telefonuna indirir. Bu uygulama insanın ne zaman öleceğini tahmin etmektedir. Uygulama hemşire olan kadına üç gün içinde öleceğini söyler ve hemen ardından garip olaylar yaşanmaya başlar. Peşinde gizemli bir kişinin olduğunu fark eden genç kadın, ölmeden önce bu kişinin kim olduğunu bulmaya çalışacaktır.

Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.
Bir hemşire, bir kişinin ne zaman öleceğini tahmin ettiğini iddia eden bir uygulama indirdiğinde, ona yaşamak için sadece üç günü kaldığını söyler. Saat ilerliyor ve onu rahatsız eden bir figürle, zaman dolmadan hayatını kurtarmanın bir yolunu bulmalıdır.