Hızlı ve Öfkeli Hobbs and Shaw 2 için sevindiren haber

Witcher!
01 Nis 2020
Hızlı ve Öfkeli Hobbs and Shaw 2 için sevindiren haber

2019 yılında filmin ana karakterlerinden olan Ajan Hobbs ve Owen Shaw için Hızlı ve Öfkeli Hobbs and Shaw filmi yayınlanmıştı. Dywane Jhonson, Hızlı ve Öfkeli Hobbs and Shaw 2 filmi ile ilgili Instagram üzerinden açıklama yaptı.

Hızlı ve Öfkeli 9 için beklenen haber geldi!

Hızlı ve Öfkeli 9 için beklenen haber geldi!

Merakla beklenen Hızlı ve Öfkeli 9 ile ilgili Vin Diesel’den bomba bir açıklama geldi. Vin Diesel yapmış olduğu açıklama ile birlikte Hızlı ve Öfkeli 9 çekimlerinin ne zaman başlayacağını duyurdu.

Hızlı ve Öfkeli Hobbs and Shaw 2 filmi çekilecek mi?

Birçok sinema tutkununun merak ettiği sorulardan biri de Hızlı ve Öfkeli serisinin nasıl devam edeceği. Hem ana filmler hem de Hobbs and Shaw gibi ekstra filmler ile karşımıza çıkan yapım, adrenalin dolu sahneleri ile izleyiciyi kendine bağlamayı başardı.

Dwayne Johnson hızlı ve öfkeli Hobbs and Shaw 2 filmi ile ilgili açıklama yaptı

 

Hızlı ve Öfkeli 9 filminin corona virüsü sebebiyle 22 Mayıs 2020 tarihi yerne 2 Nisan 2021‘ye erteleneceği duyuruldu.

Dwayne Johnson ve Jason Statham‘ın baş rolü paylaştığı Hızlı ve Öfkeli Hobbs and Shaw filmi birçok izleyici tarafından beğenilmişti.

Dwayne Johnson, Instagram üzerinden soru cevap etkinliği yaparak hayranlarına bazı açıklamalarda bulundu. Hızlı ve Öfkeli Hobbs and Shaw 2 filmi için çalışmalara başladıklarını belirten Johnson, filmin henüz hangi yönetmen ile çekileceğinin belli olmadığını açıkladı.

Hızlı ve Öfkeli 9 filminin 2021 yılına ertelendiğini düşündüğümüzde yeni Hobbs and Shaw çalışmalarının en erken 2022 yılında başlayacağı tahmin ediliyor.

Yorumlar