Rick and Morty’den 6 dakikalık film!

Witcher!
01 Nis 2020
Rick and Morty’den 6 dakikalık film!

Rick ve Morty 4. sezon ne zaman gelecek? Bu, herkes tarafından merakla beklenen dizi için en çok sorulan sorulardan biri. Dördüncü sezonun ilk beş bölümden sonra mola veren dizi, hayranlarının karşısına Samurai and Shogun ismiyle kısa bir film olarak çıktı. Film YouTube’da yayınlandı.

Rick And Morty Samurai and Shogun

Anime esintili Rick and Morty

Milyonlarca izleyicinin sıkı sıkıya takip ettiği dizi için sürekli yeni bölüm talebi geliyor. Hal böyle olunca dizi ekibi kolları sıvayarak 6 dakikalık bir kısa filmi YouTube’da yayınladı. Ancak bu sefer ufak bir değişiklik var. Çünkü Rick karşımıza bir samuray olarak çıkıyor. Üstelik film Japonca. Neyse ki Japonca bilmeyenler için İngilizce altyazısı ile replikler daha rahat anlaşılıyor.

Samuray Rick, kılıcını sallıyor

Sevilen dizinin yeni kısa filmini, Dan Harmon ve Justin Roiland liderliğindeki ekip yerine, Ranma 1/2, Junji Ito Collection ve Umineko no Naku ni animelerini çıkaran Studio Deen hazırladı. Bu 6 dakikalık kısa film Akira Kurosawa’nın sevdiği klasik samuray filmlerine bir gönderme içeriyor. Dolayısıyla klasik bir Rick and Morty’e göre anime unsurlarını sıkça barındıran bu kısa film izleyicilerin ilgisini çekecek gibi görünüyor.

Rick, Samurai olarak geri dönüyor

Corona virüsü salgını sırasında sosyal mesafe kurallarını uyguladığınız şu günlerde, uzaklaşmak ve Rick’i samuray kılıcı savururken görmek istiyorsanız kısa bir eğlence için 6 dakikalık Samurai & Shogun (Rick and Morty) filmini YouTube üzerinden izleyebilirsiniz.

Yorumlar